Лют. 16, 2024

Викладачі кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини прийняли участь в інтенсиві на тему: «Solution-focused therapy. Підхід, орієнтований на рішення: як клієнти з травмівним досвідом навчили мене надії та оптимізму». Навчання проводила психотерапевт Dragana Knezić, психологиня практикуюча Solution Focused з понад 20-річним досвідом психосоціальної роботи з різними вразливими групами, що має 10 років практики з психологічної допомоги та підтримки людей, які пережили травму, застосовуючи підхід Solution Focused задля зміцнення стійкості клієнтів.