Всесвітній день доброти

Лис. 13, 2021

13 листопада у всьому світі відзначається Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Він виник у 1998 році в Токіо, коли країни, переважно тихоокеанського регіону, і Англія, що приєдналася до них, вперше провели симпозіум під назвою «Всесвітній рух за доброту». Пізніше до них приєдналися інші держави. Спеціально для цього дня французький художник Оріль (Aurele) створив символ – відкрите серце. І сьогодні, у це свято, 13 листопада 2021 року, викладачі кафедри психології та соціології, на чолі із професоркою Юлією Бохонковою, та здобувачі вищої освіти четвертого курсу спеціальності 053 Психологія (Освітня програма "Психологія") провели зустріч із вихованцями Сєвєродонецької обласної санаторної школи, під час якої розповіли про цей день, про те, хто вона така - людина, здатна робити добрі справи, та як стати такою людиною задля того, щоб зробити власноруч світ навколо себе добрішим. Згідно з твердженнями психологів, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються фізично та психічно, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть. Зустріч була емоційною, доброю, емпатійною. Дякуємо за підтримку та допомогу в організації заходу заступниці директора Департаменту – начальнику управління дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно – технічної) та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Ткачовій Тетяні Миколаївні, директорці закладу Легостаєвій Олені Валер'янівні та психологу Ковальовій Юлії Геннадіївні. Сподіваємось на подальше співробітництво. Ви усі - чудові!