Всеукраїнський лекторій з безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану

Лис. 14, 2022

11 листопада 2022 року здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового рівнів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології, прийняли участь у Всеукраїнському лекторії з безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, що був проведений спільними зусиллями Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Ради молодих учених Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Присутніх ознайомили із особливостями діяльності Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, надали багато корисних матеріалів у вигляді міні-лекцій на наступні актуальні тематики:

- безпечні параметри функціонування укриттів і бомбосховищ;

- дїї в умовах артобстрілів, виявлення боєприпасів чи підозрілих предметів;

- медицина в умовах воєнного стану;

- цивільний захист населення в умовах воєнного стану.

У лекторії прийняли участь голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, доктор юридичних наук, професор Олеся Ващук та т.в.о. проректора з науково-дослідної роботи університету, доктор технічних наук, професор Василь Попович.

Учасниками заходу стали близько 100 молодих учених, науково-педагогічних працівників, вчителів, здобувачів вищої освіти, ад’юнктів, аспірантів з 50 закладів вищої освіти, наукових інститутів, закладів середньої освіти.