Захисти випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 053 Психологія

Липень 1, 2022

27-29 червня 2022 року на кафедрі психології та соціології відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 053 Психологія (освітня програма "Психологія"). Було представлено результати досліджень з актуальних для сучасної психологічної науки та практики проблем, а саме: прояви алекситимії у здобувачів вищої освіти під впливом навчально-виховного процесу; гендерні особливості комунікативних компетенцій здобувачів вищої освіти; вплив індивідуально-психологічних особливостей військовослужбовців на їх адаптацію до проходження служби; соціально-психологічні проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових умов життя; чинники та умови детермінації інтрапсихічних конфліктів особистості та багато інших. Дякуємо здобувачам вищої освіти та керівникам робіт за продуктивну співпрацю. Ви усі - неймовірні! Рішенням екзаменаційної комісії під головуванням Ткачової Тетяни Миколаївни усім здобувачам вищої освіти присвоєно кваліфікацію бакалавра з психології. Чекаємо усіх в магістратурі. Бажаємо гідно подолати усі вступні випробування. Разом - ми сила сильна! Як казав видатний бізнес-тренер Саймон Синькі, "Досягнення успіху є груповим видом спорту".