Здобувач вищої освіти освітньої програми «Психологія" Руслан Салінко пройшов тренінг-курс і став сертифікованим спеціалістом з психологічної підтримки та психічного відновлення людей, які постраждали від війни

Квітень 24, 2024

Здобувач вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Руслан Салінко пройшов тренінг-курс і став сертифікованим спеціалістом з психологічної підтримки та психічного відновлення людей, які постраждали від війни. Курс проходив у три етапи: з 1 по 4 березня, з 14 по 17 березня та з 18 по 21 квітня 2024 року у місті Кам'янець-Подільський. Тренеркою курсу – Олеся Дружина, практична психологиня, психотерапевтка, супервізорка та тренерка проекту "Психосоціальна підтримка та супровід постраждалих внаслідок конфлікту в Україні". У рамках курсу учасники пройшли практичне навчання з таких важливих тем, як: основні принципи надання психосоціальної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз, перша психологічна допомога та кризові інтервенції, а також адаптація, відновлення і інтеграція навичок. Учасники отримали сертифікат про проходження оффлайн-курсу на 72 години. Тренінг-курс організований у рамках проєкту "Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед" за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.