Здобувачі освітніх програм «Психологія», «Практична психологія» разом із викладачами кафедр відвідали дуже цікавий вебінар на тему «Психологічні ресурси арома- і ольфактотерапії»

Лют. 22, 2024

21 лютого 2024 року здобувачі освітніх програм «Психологія», «Практична психологія» разом із викладачами кафедр психології та соціології, практичної психології та соціальної роботи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, запросив своїх колег та друзів – здобувачів-майбутніх психологів кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, відвідали дуже цікавий вебінар на тему «Психологічні ресурси арома- і ольфактотерапії». Ведуча вебінару – доктор психологічних наук, професор, професорка кафедри психології Київського національного університету культури і мистецтв Олена Костюченко. Захід зібрав майже 100 учасників. Під час зустрічі відбулось відпрацювання теоретичних знань та вмінь, отриманих під час вивчення психологічних дисциплін «Загальна психологія», «Психофізіологія» на практиці. Учасники занурились у світ ароматів, будували гармонію внутрішнього та зовнішнього світу за допомогою ароматів. Ольфакторика або «olfactory science» - це галузь знань, яка вивчає вплив ароматів на мозок. Ароматерапі́я - це мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я. За допомогою запахів ми можемо зняти напругу, зміцнити імунітет, знизити тривогу та підвищити настрій. Ці знання є дуже корисними задля їх використання в роботі психолога та у житті кожної людини.