Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівню спеціальності 053 Психологія разом із керівниками прийняли участь у Міжнародній конференції «Технології та впровадження досягнень науки»

Лис. 23, 2023

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівню спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини Ганна Кунченко, Кирило Семенов, Альона Старцева, Юлія Моїсєєнкова, Олена Столярова, Оксана Гребенік та Катерина Рутковська разом із керівниками прийняли участь у Міжнародній конференції «Технології та впровадження досягнень науки». Секція "Психологія та психіатрія" (Proceedings of the IV international scientific and theoretical conference "Techologies and implementation of scientific achievements", Stockholm, Kingdom of Sweden, 10/11/2023).