Здобувачі вищої освіти кафедри психології та соціології прийняли участь у проєкті «Ранок з психологом»

Лис. 22, 2021

На запрошення завідувачки кафедри соціальної психології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ), доктора психологічних наук, професорки Любомири Пілецької, 20 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» (освітня програма «Психологія») кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у проєкті «Ранок з психологом». Під час зустрічи було презентовано онлайн-тренінг на тему «Прокачай свої soft skills” (тренери – професорка Любомира Пілецька та здобувачка вищої освіти Никифорук Аліна). Учасники мали змогу дізнатися, що таке «soft skills”, в чому їхня відмінність від «hard skills” та на які важливі блоки потрібно звертати увагу, розвиваючи їх. Розглядаючи корисні кейси, а також виконуючи вправи, учасники змогли дізнатися, якими м’якими навичками вони володіють та які прагнуть розвивати. Також було розглянуто дуже популярну тему тайм-менеджменту, учасники ділилися поглиначами свого часу і спільно шукали методи та шляхи їх усунення. Було пізнавально, позитивно та ресурсно. Дуже дякуємо за запрошення та сподіваємось на подальші зустрічі. Спілкування крізь призму відстані - це дуже важливо та сучасно!