Здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітній програмі «Психологія» відвідали Центр сучасної нейрофізіології для дітей та дорослих «Development Clinic»

Лис. 9, 2023

7 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітній програмі «Психологія» спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини відвідали Центр сучасної нейрофізіології для дітей та дорослих «Development Clinic» (м. Київ). Це установа, яка об’єднала психологію, медицину, біофізику та функціональну діагностику. Фахівціцентру – це психологи, корекційні психологи, медичні психологи, психофізіологи, психодіагности, психіатри, неврологи, реабілітологи, дефектологи, логопеди та багато інших. За цілий день, проведений в центрі, із супроводом головного виконавчого директора компанії CEO (Chief Executive Officer), психофізіолога Сторожука Олександра, співзасновниці компанії, психологині, сертифікованої фахівчині за методом біоакустичної корекції (БАК) Сторожук Марії, нейропсихологині, психодіагноста Марущенко Альони, психолога Мазура Богдана, здобувачі-майбутні психологи, змогли ознайомитись із основними методами корекції та реабілітації як психічної, так і фізичної діяльності дітей та дорослих; методами та методиками вивченням нервової системи людини в цілому, функцій головного мозку, його відділів та зон, вищих проявів його діяльності (сприйняття, мислення, пам’яті, мовлення, свідомості, емоційно-поведінкової та мотиваційної сфер); методами профілактики та відновлення нормального функціонування психоемоційних станів (зниження рівня тривожності, депресивних проявів, робота з панічними атаками, неврозами тощо). Було означено спектр захворювань та розладів, з якими клієнти звертаються за допомогою до фахівців центру, це: синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), затримка психічного розвитку (ЗПР), дислексія, логоневроз (заїкання), дитячий церебральний параліч (ДЦП), емоційні та поведінкові розлади, розлади аутистичного спектру, фонетико-фонематичне недоразвинення мовлення, розлади когнітивної сфери, неврози, фобії, панічні атаки, тощо. Методи, які використовують фахівці центру – це біоакустична корекція, мультисенсорна терапія, томатіс терапія, сенсоматорна корекція, мозочкова стимуляція та багато інших. Завдяки такому гармонійному та ефективному поєднанню теорії та практики можливо досягти значних результатів в процесі підготовки майбутніх фахівців під час вивчення різноманітних навчальних дисциплін професійного спрямування.

Посилання: Facebook