Лют. 20, 2024

Актуальним питанням сьогодення є якісне вивчення, викладання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України. Такою є позиція Міністерства освіти і науки України відповідно до «Концептуальних засад державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти», які розроблено у партнерстві з Британською Радою, а також основних принципів норми закону «Про застосування англійської мови в Україні», рекомендацій Ради Європи з мовної освіти (CEFR), Європейської довідкової рамки ключових компетентностей для навчання впродовж життя. Враховуючи це, здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини під керівництвом доктора педагогічних наук, професорки, професорки кафедри іноземної філології та перекладу Модестової Тетяни Василівни успішно завершили курси з обов’язковими тестами з питань граматики англійської мови «Граматика має значення», «Мова в реальному світі», «Розуміння мови та навчання» на платформі Open University. Англійська мова – це мова освіти, мова науки, мова глобального світу. Саме такою є офіційна позиція міністра освіти і науки України Оксена Лісового.