Лют. 25, 2024

На запрошення керівниці ГО «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей» пані Олени Федорової 22 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» та викладачі кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини прийняли участь у тренінгу на тему «Екзистенція тіла» з серії тренінгів «Леді-ікігай» від професорки, доктора психологічних наук, бізнес-коуча, неймовірної жінки Ірини Бурлакової. Дана серія тренінгів відбувається за підтримки Програми «Справедливість для всіх», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Під час зустрічі присутні дізнались про тіло, як джерело мудрості та самопізнання, зрозуміли його роль у власному житті, встановили прямий зв'язок між здоровим тілом та ментальним здоров’ям, отримали можливість закріпити знання, отримані під час вивчення навчальних дисциплін «Психофізіологія», «Загальна психологія», «Психологія здоров’я». Кожна людина повинна зрозуміти, що наше тіло та психіка – взаємопов’язані. Постійні стреси впливають на наше фізичне здоров’я, і навпаки – хвороби тіла та негативне самопочуття викликають зміни в емоційному стані тощо. А далі – психосоматичні розлади, захворювання, активація нейроендокринної системи тощо. Тому знання з даної проблематики та їх використання допоможуть кожній людини сформувати правильний підхід до власного здоров’я та, наприклад, запобігти або вчасно профілактувати хвороби, пов’язані із впливом стрес-факторів.