Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія в рамках вивчення навчальної дисципліни «Історія психології» відвідали Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України

Травень 15, 2024

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини в рамках вивчення навчальної дисципліни «Історія психології» (викладачі - проф. Ю.О.Бохонкова, доц. А.М.Османова) 14 травня 2024 року відвідали Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України. Директор Інституту – Сергій Дмитрович Максименко, Академік-секретар відділення психології, вікової фізіології та дефектології НАПН України, доктор психологічних наук, професор, лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України.Організовано захід завідувачкою лабораторії загальної психології та історії психології ім. В. А. Роменця, доктором психологічних наук, професоркою Вікторією Турбан. Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись з історією створення Інституту психології, починаючи з 1945 року, пройтись по коридорам, де протягом багатьох років зростав науковий потенціал психології, створювались психологічні школи, координувались психологічні дослідження в Україні. Майбутні психологи ознайомились із діяльністю лабораторій інституту, відвідали наукову бібліотеку, де змогли доторкнутись до наукових доробків викладачів кафедри психології та соціології, потримати в руках унікальні наукові видання різних авторів. Треба знати історію задля перспективи кращого майбутнього, відчувати себе частинкою цієї історії.