Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія взяли участь у роботі групи підтримки «Поруч» та навчальній програмі «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми»

Березень 21, 2024

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини протягом березня 2024 року взяли участь у роботі групи підтримки «Поруч» та навчальній програмі «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми», що реалізується за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» реалізують проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».До реалізації проєкту залучені тренери з Великобританії та України. Дякуємо за запрошення прийняти участь доктору психологічних наук. професору, завідувачці кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Любомирі Пілецькій.