Зустріч бакалаврів спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології із головою приймальної комісії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

Травень 27, 2022

26 травня 2022 року відбулась зустріч бакалаврів-психологів, майбутніх випускників цього року спеціальності 053 Психологія (освітня програма "Психологія") кафедри психології та соціології із головою приймальної комісії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пані Вікторією Гніденко. Також до зустрічі приєднались й викладачі та співробітники кафедри. Під час продуктивної зустрічі було дано інформацію щодо особливостей вступу на навчання для здобуття ступеня магістра у 2022 році, особливості реєстрації та складання магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для вступу за спеціальностями галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки; календар проведення тестувань; особливості складання фахового вступного випробування; зарахування на бюджетні місця та місця за кошти фізичних та юридичних осіб; квоти; написання мотиваційних листів тощо. Було багато запитань від учасників зустрічі, на які вони отримали грунтовні відповіді. Дякуємо пані Вікторії за приділений час, конструктив та бажання допомагати, а нашим випускникам-бакалаврам бажаємо пройти усі випробування та продовжити навчання у нашому славетному університеті!
  Возможно, это изображение 6 человек и экран   Возможно, это изображение 7 человек и экран

<mask id="jsc_c_4t"></mask>