Зустріч із батьками першокурсників, що вступили на навчання на спеціальність 053 Психологія

Вер. 28, 2022

27.09.2022 року проведено зустріч із батьками першокурсників, що вступили на навчання на спеціальність 053 Психологія, освітню програму "Психологія", на кафедру психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Такі зустрічі ми проводимо задля встановлення контакту, задля відповідей на запитання. Коли абітурієнти та їх батьки обирали заклад вищої освіти, куди вступати, то вони вже знайомились із цим закладом, спеціальністю, кафедрою, викладачами, це відображали у мотиваційних листах. Зараз це вже не абітурієнти, а здобувачі вищої освіти. І наступила пора нам познайомитись із батьками безпосередньо. Шановні батьки побачили на власні очі хто буде навчати їх дитину, бути поряд із нею на шляху опанування обраною професією. Ми розповіли про наш славетний університет, історію кафедри, про особливості навчально-виховного процесу, відповіли на запитання. Дякуємо шановним батькам наших першокурсників за приділений час та комфортну атмосферу спілкування.