Лис. 3, 2023

2 листопада 2023 року відбулась зустріч здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Психологія» спеціальності 053 Психологія та викладачів кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини із начальницею відділу психологічного забезпечення Управління кадрового забезпечення Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» майором поліції Оленою Ковальовою. Тема зустрічі «Роль психолога в умовах сьогодення». Пані Олена систематично ділиться із майбутніми психологами своїми знаннями, досвідом роботи, приймає участь як стейкголдер у обговореннях, перегляді та оновленні освітньої програми «Психологія» різних рівнів вищої освіти. Під час цієї зустрічі було приділено увагу особливостям роботи психологічної служби поліції особливого призначення, вимогам до фахівців-психологів, що можуть займати дану посаду, набору в них професійних знань, вмінь, навичок, компетентностей. Особливу увагу учасників зустрічі було приділено процесам психологічного супроводу та самовідновлення поліцейських, професійному та емоційному вигоранню тощо. Дякуємо пані Олені за корисні поради, допомогу на шляху професійного становлення майбутніх психологів.