Зустріч викладачів кафедри психології та соціології із здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівню вищої освіти спеціальності 053 Психологія

Сер. 9, 2022

08.08.2022 року відбулась зустріч викладачів кафедри психології та соціології із здобувачами вищої освіти денної заочної форми навчання другого (магістерського) рівню вищої освіти спеціальності 053 Психологія (ОП "Психологія"). У зв'язку із початком нового навчального року та настановних занять, було надано інформацію щодо термінів навчального семестру, початку та закінчення заліково-екзаменаційної сесії, виробничої (переддипломної) практики та особливостей її проходження, проведення атестаційного екзамену та захистів кваліфікаційних робіт. Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти мирного нового навчального року.