Жов. 13, 2023

12 жовтня 2023 року проведено зустріч заступниці директорки університетської наукової бібліотеки пані Вероніки Савельєвої із здобувачами вищої освіти другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини. Під час зустрічі присутні ознайомились із історією бібліотеки, її можливостями, інформаційними ресурсами, бібліотечними послугами та он-лайн сервісами. Презентація надала можливість провести екскурс по сайту бібліотеки, переглянути можливості бібліотеки, спрямовані на допомогу навчально-виховному процесу (допомога здобувачам вищої освіти, викладачам, кураторам академічних груп), зосередитись на особливостях роботи інституційного репозитарію. Окрему увагу було приділено створенню та наповненню профілів науковців у різноманітних міжнародних базах даних та платформах, таких, як Google Академія, ORCID, Research4Life, Web of Science, Scopus тощо.