Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія з керівницею центру для особливих дітей (м. Київ) Оленою Золоторьовою

Квітень 23, 2021

Під час вивчення дисципліни "Вікова психологія" здобувачі вищої освіти спеціальності "Психологія" кафедри психології та соціології задля більш якісного розуміння особливостей роботи психолога з дітьми з особливими потребами, познайомились з діяльністю психокоррекційного простору для особливих дітей (м. Київ). Керівниця цього центру - випускниця нашої спеціальності 2005 року Золотарьова Олена. Сфери діяльності центру - робота з дітьми з аутизмом, РАС, РДА, РДУГ, з труднощами у навчанні та поведінці. Робота з дітьми, які потребують психологічної допомоги: корекція страхів, непорозуміння з батьками, булінг. Напрямки роботи: сенсомоторний розвиток, сенсорна інтеграція, розвиток сенсорних порушень, нейрокорекція, когнітивні навички, арттерапія. Дякуємо пані Олені за цікаву зустріч та вітаємо з професійним святом - днем психолога! Гордимося нашими випускниками!