Гостьова лекція Миколи Миколайовича Чурсіна

Лис. 12, 2023

Ірина Миколаївна Сілютіна

На кафедрі відбулась гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Національного університету «Одеська політехника» Миколи Миколайовича Чурсіна за темою «Інформація як економічна категорія». Здобувачі вищої освіти, що навчаються за спеціальностями «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Політологія» та «Культурологія», мали можливість обговорити місце та роль інформації у сучасному соціумі, шляхи і напрями підвищення ефективності інформатизації як головної умови формування «суспільства знань». Залучення провідних викладачів, дослідників для проведення занять зі студентами вже стало гарною традицією юридичного факультету та сприяє зміцненню академічної спільноти в Україні та за її межами.

Снимок экрана (185).png

Снимок экрана (184).png