Для студентів факультету проведено бінарну лекцію «Порушення законів і звичаїв війни: співвідношення національного та міжнародно-правового регулювання»

Травень 6, 2024

Борис Григорович Розовський

Спеціаліст з соціально-правового захисту Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні, магістр права Татаренко Ігор та завідувачка кафедри конституційного права Галина Татаренко представили студентам другого курсу спеціальності «Право» СНУ ім. В. Даля бінарну лекцію «Порушення законів і звичаїв війни: співвідношення національного та міжнародно-правового регулювання» у межах курсу «Кримінальне право України. Особлива частина» і розповів про особливості визначення меж та підстав криміналізації діянь за статтею 438 Кримінального кодексу України.