На факультеті триває виробнича практика студентів

Лют. 16, 2024

Борис Григорович Розовський

Відповідно до графіку освітнього процесу на юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля з початку лютого 2024 року триває виробнича практика студентів 3 та 4 курсу ОС “бакалавр” та 1 курсу ОС “магістр” спеціальності 081 “Право”.

Різні установи та організації у сфері права, у тому числі, адвокатські об’єднання, органи прокуратури, юридичні відділи підприємств, юридична клініка “PRO BONO” гостинно відкрили свої двері. Здобувачі освіти отримують і вдосконалюють свої практичні вміння та навички, наставники – передають свій практичний досвід молодому поколінню правників.

Попереду ще декілька тижнів для вивчення та складання документів, спілкування з новими людьми, відвідування судових установ, занурення в правничу професію, розуміння переваг і ризиків юридичної діяльності, опанування етичних засад її здійснення.