Перша зустріч проекту COIL

Березень 14, 2024

Борис Григорович Розовський

13.03.2024 відбулася перша зустріч проекту COIL “Сексуальне та гендерно зумовлене насильство під час конфлікту: розуміння цих злочинів і того, як гендерні упередження негативно впливають на їх розслідування та переслідування”, що реалізується Гаазьким університетом прикладних наук та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, за участі Крістін Трембле, викладачки й дослідниці Гаазького університету прикладних наук, і професорів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. зокрема Любов Котова, Галина Татаренко та Олена Арсентьєва.

Проект передбачає спільну роботу студентів та викладачів обох навчальних закладів у сфері розуміння прав людини і їх захисту під час збройного конфлікту, гендерних упереджень та стигматизації гендерно-обумовленого насильства під час конфлікту тощо.

Проект триватиме 8 тижнів і включає різноманітні заходи – гостьові лекції, менторські зустрічі, групові завдання тощо.