Підсумки Internet-конкурсу творчих робіт “Право через мистецтво”

Травень 8, 2024

Борис Григорович Розовський

З 5 і до 6 травня 2024 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках Internet-конкурсу творчих робіт “Право через мистецтво”, який проводив Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

За підсумками Інтернет-голосування в категорії “Творча візуалізація” найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учениці 6 класу ліцею с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області Кравченко Мирослави. Друге місце за кількістю голосів посів Сагадієв Геогрій, учень 7 класу Лисичанського ліцею №6. Третє місце – Головянко Матвій, учень 7 класу Лисичанського ліцею №6.

За оцінками професійного журі в цій категорії місця розподілені наступним чином:

І – Сагадієв Георгій;

ІІ – Кравченко Мирослава, Кічина Мілана, Головянко Матвій;

ІІІ – Марчевська Анна, Трощило Степан, Ткаченко Дмитро.

За підсумками Інтернет-голосування в категорії “Творча публікація” найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учня 11 класу Привовчанського ліцею Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області Зубченко Едуарда. Друге місце за кількістю голосів посіла Ременяк Вікторія, учениця ВСП “Вінницький фаховий коледж НУХТ”.

І – Ременяк Вікторія;

ІІ – Зубченко Едуард.

Найкращою роботою в категорії “Відеоролик” стала робота учня Новгород-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу Рубель Максима.