Представники факультету взяли участь у конференції Національного авіаційного університету

Лют. 24, 2024

Борис Григорович Розовський

23 лютого 2024 року представники юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, а саме: виконувач обов’язків завідувача кафедри правознавства Любов Котова та здобувач вищої освіти третього рівня вищої освіти спеціальності 081 “Право” Євген Станішевський беруть участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції юридичного факультету Національного авіаційного університету «Правова парадигма відновлення України: проблеми та перспективи».

На пленарному засіданні лунали слова привітання від представників наукової спільноти України, Грузії, Португалії, представників Ради Європи та, зокрема, наголошувалось на важливості обговорення парадигми миробудування, зміни архітектоніки права, важливості курсів HELP, цифровізації правосуддя тощо.

pravovij-paradigmi-vidnovlennya-ukrayini-prisvyatili-mizhnarodnu-konferenciyu1000021260.jpg