Відбулося нагородження конкурсантів Internet-конкурсу творчих робіт “Право через мистецтво”

Травень 12, 2024

Борис Григорович Розовський

09 травня 2024 р. на юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулося нагородження конкурсантів INTERNET-КОНКУРСУ «ПРАВО ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО».

Конкурс організовано за підтримки Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА. Конкурсантів привітали декан юридичного факультету проф. Олена Арсентьєва, заступник директора − начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації Олена Гемусова, представниця приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Тетяна Лук’янюк.

Цього року в голосуванні за найкращі роботи взяли участь 974 особи, які обрали найкращі роботи в номінаціях “Творча візуалізація”, «Творча публікація», «Відеоролик».

З нагоди Дня Європи учасники пройшли вікторину, розроблену доценткою Оленою Карчевською.

Результати конкурсу та роботи можна переглянути за посиланням у розділі Вступнику-Конкурс для абітурієнтів

Організатори щиро вдячні конкурсантам і їх науковим керівникам!

Сподіваємось на подальшу співпрацю!