Відбувся перший захід з циклу заходів у межах Всеукраїнського проєкту «Незламні правничі школи України»

Травень 7, 2024

Борис Григорович Розовський

Сьогодні відбувся перший захід з циклу заходів у межах Всеукраїнського проєкту «Незламні правничі школи України».

Презентували бінарну лекцію «Правосуддя в умовах воєнного стану в Україні: поради для клініцистів» від професорки Ольги Шаповалової, судді-спікерки Господарського суду Луганської області, співзасновниці ГО Міжрегіональний експертний центр «ПроДжастис» Олени Фонової та судді-спікера Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Дениса Коваленка щодо впровадження та роботи Електронного суду, щодо порядку повідомлення сторін на ТОТ, щодо особливості участі сторін у судовому засіданні в режимі відеоконференції, поновлення чи продовження процесуальних строків у зв’язку з воєнним станом, тощо.

Щиро вдячні модераторці – професорці Ользі Шаповаловій, шановним спікерам та всім, хто долучився до заходу.

Чекаємо на вас завтра – 8 травня о 14:00 на семінарі «Юридичні інновації 2.0: діджиталізація роботи Юридичної клініки СНУ ім. В. Даля» від доцентки кафедри правознавства, Голови Юридичної клініки «PRO BONO» Вікторії Жолудєвої.