Спеціальність

171– Електроніка

spec_171_1.jpg

     Кафедра електронних апаратів входить до складу факультету інформаційних технологій і електроніки Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля та здійснює підготовку студентів за спеціальністю «Електроніка»

     Навчання проводиться за двома рівнями підготовки: бакалавра на базі повної загальної середньої освіти (умови вступу на https://snu.edu.ua/vstup/bakalavr/) або молодшого спеціаліста (умови вступу на https://snu.edu.ua/vstup/specialist/) та магістра (умови вступу на https://snu.edu.ua/vstup/druga_vishcha/).

     Передбачена денна і заочна форма навчання. Також застосовується дистанційна форма навчання із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

     Підготовка здійснюється як на бюджетній основі, так і за контрактом.

     Студенти кафедри отримують відмінну підготовку, про що свідчать їх високі результати на олімпіадах і конкурсах наукових робіт.

     Кращі студенти кафедри мають можливість продовжити навчання в аспірантурі та отримати науковий ступінь.

     Випускники кафедри мають професійні знання в різних сферах, основні з яких:

spec_171_2.jpg

    Кваліфікація:

     Бакалавр з електроніки

     Магістр з електроніки

     Сучасне життя неможливо уявити без електронних пристроїв і систем різного призначення. Вони стали надійними помічниками людині на шляху технічного прогресу. Тому випускники кафедри затребувані як на вітчизняних підприємствах і компаніях, та й за кордоном.

 

Підприємства та організації, для яких ведеться підготовка випускників за даною спеціальністю:

 

Кафедра

електронних апаратів гарантує:

 

Будемо раді бачити Вас

студентами нашої кафедри!