XХІV міжнародна науково-технічна конференція „Технологія-2021”

Квітень 21, 2021

Олександр Вікторович Суворін

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі факультету інженерії відбулась XХІV міжнародна науково-технічна конференція „Технологія-2021”. Цього разу у змішаному форматі: організаційний комітет зібрався офлайн, координував дії доповідачів за допомогою конференції в Zoom.

thumbnail_IMG_20210416_120902.jpg

На конференції було представлено понад 120 тез доповідей від науковців з України, Білорусі, Канади, Туркменістану, Чехії, Казахстану за напрямами:

1. Хімічна технологія та екологія.

2. Обчислювальна, вимірювальна техніка та комп’ютерна інженерія.

3. Механічна інженерія.

4. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

5. Технології розробки родовищ.

6. Економіка та управління.

7. Технології соціальної роботи та соціального забезпечення.

За результатами роботи конференції буде видано та розміщено в електронному вигляді в репозитарії СНУ ім. В. Даля збірник тез доповідей. Всі учасники заходу з числа студентів, що виступили з доповідями, отримають сертифікати, а студенти СНУ ім. В. Даля, окрім цього, – додаткові бали до стипендіального рейтингу.

thumbnail__11.png thumbnail__22.png thumbnail__33.png thumbnail__44.png thumbnail__5.png