Вітаємо з вдалим захистом здобувача вищої освіти рівня PhD Михайла ШОРОХОВА

Квітень 23, 2021

Олександр Вікторович Суворін

23 квітня 2021 року відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 29.051.008.

На розгляд було представлено роботу на здобуття наукового ступеня доктора філософії Шорохова Михайла Миколайовича, аспіранта кафедри хімічної інженерії та екології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, тема дисертації  «Ресурсозберігаюча технологія утилізації Сr6+ вмісних стічних вод».

Без имени 1.png

Вітаємо з вдалим захистом здобувача вищої освіти рівня PhD (спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія) Михайла ШОРОХОВА та наукового керівника доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри хімічної інженерії та екології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександра СУВОРІНА.