ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах сучасності: психологічні виклики»

Березень 3, 2023

Завідувачка кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професорка Юлія Бохонкова прийняла участь в якості співорганізатора в роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість у кризових умовах сучасності: психологічні виклики», що організована та зараз проводиться на базі кафедри соціальної психології факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). Дякую за запрошення пані професорці Любомирі Пілецькій. Цікавий, високопрофесійний захід, що об'єднав однодумців та професіоналів! Дуже цікаві та актуальні напрямки роботи конференції! Дійсно коло друзів!