Візит до Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого

Червень 15, 2023

У складі делегації від університету, разом з членом наглядової ради університету Андрієм Смородіним, відвідали сучасний, потужний інформаційний центр – Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого. Дуже приємне знайомство із генеральним директором бібліотеки – паном Олегом Сербіним, українським бібліотекарем, доктором наук із соціальних комунікацій. Під час екскурсії по цьому науково-інформаційному закладу ознайомились із історією бібліотеки, побачили багаточисельні відділи, отримали інформацію про каталогізування документів, що надходять до бібліотеки, формування бібліографічного апарату, створення електронних копій друкованих документів тощо. Дійсно, бібліотека – це осередок освіти, науки та культури! Скористувались нагодою та оформили читацький квіток!

«Книги – кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління» (Ф. Бекон)