КУЛЬТУРА В НОВИЙ І НОВІТНІЙ ЧАС: ДОСЛІДЖЕННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ, СОЦІАЛІЗАЦІЯ

Гру. 1, 2023

Ірина Миколаївна Сілютіна

У межах розвитку міжнародної співпраці кафедри політологічних та культурологічних студій юридичного факультету з іноземними закладами освіти відбулася наукова конференція «КУЛЬТУРА В НОВИЙ І НОВІТНІЙ ЧАС: ДОСЛІДЖЕННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ, СОЦІАЛІЗАЦІЯ». Сучасна культура – це сукупність самобутніх культур, які перебувають у діалозі та взаємодії одна з одною, причому діалог йде не лише по осі сьогодення, а й по осі «минуле-майбутнє». Під загрозою нової світової війни культура виглядає особливо крихкою. Під час конференції представники наукових та навчальних інституцій України, Болгарії, Естонії, Польщі, Канади, Італії, Греції, Франції обговорили найбільш дискусійні питання, основні проблеми, шляхи та результати вивчення, збереження та соціалізації культури. Модератором конференції виступила професор Ольга Смоліна. Учасниками конференції стали представники різних наукових галузей, які вивчають культуру: культурологи, мистецтвознавці, музеєзнавці, історики, археологи, теологи.

20231123_145458.jpg

Снимок экрана (191).png