Кафедра Історії, Археології та Туризму

Кафедра історії, археології та туризму

Кафедра Історії, Археології та Туризму

В.о. завідувача кафедри – к.і.н., доцент Сапицька Олена МихайлівнаТел.: +380664838802, e-mail: sapytska@snu.edu.ua

Наша електронна пошта: world_hist@snu.edu.ua

Лаборанти кафедри:

Скакун Данііл ОлександровичТел.: +380669037761, e-mail: skakun@snu.edu.ua

Кутузова Наталя ПавлівнаТел.: +380502451157, e-mail: kutuzova@snu.edu.ua

Кафедра є випускною та веде підготовку за:

І-ІІІ рівнями вищої освіти за спеціальністю 032 «Історія та археологія»;

ІІ рівнем вищої освіти за спеціальністю 014.03 «Середня освіта (Історія)»;

І рівнем вищої освіти за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа»;

І-ІІ рівнями вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація».

Загальна інформація про кафедру

Кафедра історії, археології та туризму у освітніх програмах за спеціальністю 032 «Історія та археологія» декларує поєднання принципів академічної історії з публічною історією та міждисциплінарним підходом й цифровими технологіями, що є світовим освітянським трендом.

У рамках спеціальності 014.03 «Середня освіта (Історія)» поєднані новітні методики викладання історії в сфері середньої освіти на основі вітчизняного досвіду та досвіду країн ЄС, практичні кейси та цифрові технології.

В рамках галузі 24 «Сфера обслуговування» кафедра здійснює підготовку фахівців готельно-ресторанної справи, а також з туризму та рекреації. Освітній процес майбутніх професіоналів сфери гостинності реалізується на основі сучасних світових трендів та особливостей розвитку і функціонування вітчизняної туристичної і готельно-ресторанної індустрії.

Кафедрою викладається біля 100 дисциплін загального та спеціалізованого профілю з урахуванням специфіки науково-дослідної роботи, що забезпечує комплексну професійну підготовку висококваліфікованих фахівців відповідних галузей. Здобувачі отримують системні знання, компетентності та навички, актуальні для сучасного професійного середовища відповідних спеціальностей.

В рамках освітніх програм кафедри з першого курсу І ОКР та вище в дисципліни фахової підготовки інтегровані компоненти англійської мови та digital-технологій. Польова археологічна практика на 1 та 2 курсах І ОКР (бакалаврату) є обов’язковим компонентом підготовки фахівців з історії та археології. За спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» надається можливість пройти стажування в іноземних закладах гостинності.

Стрічка актуальних новин 🌟