За активну громадянську позицію і успіхи в навчанні нагороджений магістрант кафедри Нурдигін Олександр Петрович

Лис. 25, 2023

Володимир Леонідович Зінченко

На розширеному ректораті, який відбувся 21 листопада 2023 в урочистій обстановці ряд студентів університету отримали грамоти за активну громадянську позицію, патріотизм, активну участь у студентському житті та з нагоди Міжнародного дня студента.

Серед нагороджених відзначений і магістрант кафедри Нурдигін Олександр Петрович, який крім зазначеного у Грамоті має значні успіхи у навчанні і є відмінником, а також у 2023 році отримав дипломи переможця першого і третього ступеню у конкурсах студентських наукових робіт

Щиро вітаємо студента групи ЕЛ-22дм  Нурдигіна Олександра Петровича з високою відміткою і бажаємо нових здобутків і значущих перспектив для розвитку особистості.