Вітаємо з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук Філіпса Тобенну Чімдіаді

Травень 13, 2021

Олександр Вікторович Суворін

13 травня 2021 року відбулося засідання  спеціалізованої вченої ради К 29.051.08.

На порядку денному - захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри хімічної інженерії та екології Філіпса Тобенни Чімдіаді, тема дисертації  «Перспективні технології переробки ізопропілового спирту в умовах аерозольного нанокаталізу», науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент, декан факультету інженерії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Кудрявцев Сергій Олександрович.

ф2.png

Вітаємо Філіпса Т.Ч. та його керівника із вдалим захистом та присудженням вченого ступеня - кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.04 - Технологія продуктів органічного синтезу.