II Міжнародна конференція «Актуальні проблеми клінічної психології та нейропсихології»

Квітень 28, 2023

27 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти– майбутні психологи та викладачі кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у II Міжнародній конференції «Актуальні проблеми клінічної психології та нейропсихології», що проводиться на базі кафедри загальної та клінічної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Дуже цікавим був виступ спікерки Антонії Біфулко, професорки психології, директорки Центру досліджень насилля та травми Університету Мідлексексу в Лондоні, міжнародній вченій у галузі психології дитячої травми і прив’язаності.

Тема була дуже цікава та актуальна «The long-term impacts of childhood traums on clinical disorder - are there lessons about trauma fo the current war in Ukraine?» («Довгостроковий вплив травм дитинства на клінічні розлади – чи є уроки щодо травми нинішньої війни в Україні?»).

Дякуємо за запрошення пані професорку, доктора психологічних наук Ларису Володимирівну Засєкіну.