Тренінг на тему «Стрес як ресурс. Практики для відновлення психічного здоров'я"

Квітень 27, 2023

25 квітня 2023 року на базі Полтавського державного аграрного університету доктором психологічних наук, професоркою кафедри психології та соціології, керівницею Університетського центру медіації пані Ольгою Лосієвською було проведено тренінг на тему «Стрес як ресурс. Практики для відновлення психічного здоров'я". Цільова аудиторія, що прийняла участь у тренінгу – викладачі і здобувачі вищої освіти, а також внутрішньо переміщені особи, що тимчасово проживають на території Полтавської громади. Тренінг організовано за підтримки ГО «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей», програми «Справедливість для всіх», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), ГО «Видимі жінки» (м. Полтава). Основні питання, що було відпрацьовано під час тренінгу стосувались виникнення стресу та психічній втомі, варіантам реагування на стрес, роботі з емоціями та уявою, адаптацією до змін, викликаних непередбаченістю, можливостям для відновлення. Учасників також ознайомили із діяльністю та досягненнями Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Університетського центру медіації, та запросили завітати до нас. Було цікаво, творчо, ресурсно!