Квітень 18, 2024

Викладачі кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (проф. Юлія Бохонкова, доц. Наталія Бугайова, доц. Юрій Сербін) разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» Колесніковою Юлією, Луценко Прохором, Батраковою Діаною, Ромас Надією, Іллічовою Кариною, Пересадою Анастасією, Конкіловою Аліною, Бабарикіною Дар’єю, Дрожановою Анастасією, Урявіною Тамарою, Перепелицею Оленою, Перепелицею Дар’єю, Стремовською Ганною, Братченко Анною, Борміновою Марією та Волощенко Інною прийняли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Освітні та культурно-мистецьки практики в контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір в умовах воєнного часу», що проводиться 18-19 квітня 2024 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» (м. Запоріжжя). Дякуємо за запрошення та можливість приєднатись в якості співорганізаторів такого поважного наукового зібрання доктору соціологічних наук, професору, проректорці з наукової роботи та інноваційної діяльності Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Наталії Гордієнко, доктору психологічних наук. професору, завідувачу кафедри психології та соціальної роботи Комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Віталію Бочелюку. З даним закладом вищої освіти нас пов’язує багаторічна наукова дружба, яка закріплена меморандумом про співпрацю та взаємодію. Наукова конференція зібрала більш ніж 750 учасників з різних куточків світу та усієї України. Тематичні напрямки роботи конференції є дуже різноманітними, а це і психологія, і спеціальна освіта, і педагогіка, і фізична терапія, ерготерапія, соціальна робота, менеджмент тощо. Отримали задоволення від високо професійного спілкування в колі однодумців.