Проведено вельми актуальний тренінг-семінар на тему «Синтетичні наркотики»

Квітень 2, 2024

01 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти факультетів здоров'я людини, гуманітарних та соціальних наук, освітніх програм «Психологія», «Практична психологія», «Фармація», «Терапія та реабілітація», «Фізична терапія, ерготерапія», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проведено вельми актуальний тренінг-семінар на тему «Синтетичні наркотики». Захід було проведено доктором медичних наук, професором, генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Центр психічного здоров’я» Овчаренко Миколою Олексійовичем. Тренінг-семінар відбувся за ініціативи уповноваженої з питань впровадження в регіоні Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Катерини Безгинської сумісно з Департаментом охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації в особі заступниц директора департаменту Інни Сазонової. Увагу присутніх було акцентовано на важливості отримання юнаками та дівчатами необхідного обсягу знань, які стосуються психологічних, медичних, юридичних і соціальних аспектів вживання наркотичних речовин і одурманюючих засобів, адже, коли людина попереджена, то вона озброєна. Наголошено на важливості впровадження закладами охорони здоров'я сучасних технологій первинної профілактики та попередження розповсюдженню залежностей від психоактивних речовин, особливо серед молоді. Було надано рекомендації щодо убезпечення від вживання таких речовин.