Проведено загально університетську кураторську годину на тему «Навички відновлення ментального здоров’я студентської молоді»

Квітень 2, 2024

2 квітня 2024 року здобувачами вищої освіти 4 курсу спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини Перепелицею Оленою, Урявіною Тамарою, Перепелицею Дар'єю, Стремовською Ганною під керівництвом викладачів кафедри доцентки Наталії Бугайової та професорки Юлії Бохонкової проведено загально університетську кураторську годину на тему «Навички відновлення ментального здоров’я студентської молоді». З нагоди щорічного відзначення 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я, обов’язково потрібно було поспілкуватись про ментальне здоров’я та навички його відновлення. Саме тому увагу присутніх було зосереджено на питаннях змістовного наповнення понять «ментальне здоров’я», «психічне здоров’я», «резильєнтна поведінка», «внутрішні ресурси» тощо. Головна місія таких заходів – надати присутнім знання про те, як під впливом довготривалого стресу зберегти себе та залишитись психологічно та психічно здоровою людиною, як в ситуаціях постійної невизначеності знаходити резерви для подолання труднощів. Під час демонстрації яскравої презентації здобувачі вищої освіти змогли по іншому взглянути на стрес та зрозуміти, що його можна сприймати і як ресурс, який навіть може допомогти особистості краще адаптуватись до життєвих змін. Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка впроваджується в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської, саме допомагає особистості сформувати культуру піклування про ментальне здоров’я та надає поради, продукти та техніки, які допоможуть піклуватись про власне ментальне здоров’я та здоров’я людей, що поряд.