Відбувся захід в рамках реалізації українсько-норвезького проєкту "Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоров’я / UKR2303 Institutional Cooperation in the Health Sector

Квітень 8, 2024

Керівниця Університетського центру медіації СНУ ім. Даля, доктор психологічних наук, професорка кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини О. Лосієвська з 1 по 5 квітня 2024 року пройшла відбір та прийняла участь в очному 5ти денному тренінгу "Кризовий менеджмент у громадах" з підготовки регіональних тренерів з кризового менеджменту для роботи у громадах. Даний захід відбувся в рамках реалізації українсько-норвезького проєкту "Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоров’я / UKR2303 Institutional Cooperation in the Health Sector. Підготовкою тренерів займались фахівці Центру психічного здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія" у співпраці з Регіональним Центром профілактики насильства, травми і суїцидів (м. Осло, Норвегія). Зміст та програму тренінгу розроблено сумісно українськими, норвезькими та британськими фахівцями, та вже апробовано з 2020 року для цільових груп: фахівців у галузі антикризового реагування, управління персоналом, кризової та психосоціальної підтримки. Тренери проєкту: Роберт МакАлістер – сертифікований кризовий менеджер і тренер (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Нільс Петер Рейнхольд – координатор з психосоціальної підтримки, національний тренер з кризового менеджменту в надзвичайних ситуаціях Регіонального Центру профілактики насильства, травми і суїцидів (Норвегія), Оксана Бойко – тренерка з кризового менеджменту в громадах, доктор філософії з соціальної роботи Національного університету "Києво-Могилянська академія", Людмила Скиба – тренерка з кризового менеджменту в громадах, депутатка, заступниця директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Жовтоводської міської ради, Вікторія Соловйова – психотерапевтка, консультантка та супервізорка CETA, терапевтка з превенції суїциду та кризового менеджменту в громаді, фахівчиня центру психічного здоров’я Національного університету "Києво-Могилянська академія". Під час навчання відпрацьовувались навички з кризового менеджменту: модель CALM, стратегічне лідерство в кризових ситуаціях, самоусвідомлення й колективне усвідомлення в антикризовому управлінні: методологія та концепція SDI, стрес-менеджмент, кризові комунікації, резильєнтність громади у надзвичайних ситуаціях: піраміда втручань (IASC Guidelines), перенаправлення тощо. Дякуємо колегам з Національного університету "Києво-Могилянська академія" за надану можливість продуктивної співпраці.