Травень 15, 2023

Завідувачка кафедри психології та соціології, професорка Юлія Бохонкова 12-13 травня 2023 року прийняла участь у Всеукраїнський науково-практичній конференції (з міжнародною участю "Сучасні проблеми екологічної психології: психологічні механізми суб'єктивного відновлення майбутнього". Організатори - лабораторія екологічної психології Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України. Багато учасників. багато цікавих та змістовних доповідей! Другий день - учаcть в організаціqно-діяльнісній грі "Спільнота як суб'єкт побудови майбутнього". Дякую організаторам за запрошення прийняти участь! Дякую вельмишановним колегам за високо професійне спілкування!