Відкрита лекція "Гіпноз та його використання в роботі психолога та психотерапевта"

Травень 16, 2023

12 травня 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія відбулась відкрита лекція доктора психологічних наук, професорки, завідувачки кафедри психології та соціальної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка МОН України Гейко Євгенії Вікторівни на тему "Гіпноз та його використання в роботі психолога та психотерапевта". Євгенія Вікторівна – керівниця Психологічного центру розвитку особистості, гіпнотерапевт, спеціалістка з еріксонівського гіпнозу. Підвищення кваліфікації з гіпнотерапії та клінічного гіпнозу проходила в «Jauno Psihologiju centrs» (Латвія) та у міжнародному коледжі ТАС (Франція).

Членкиня Східно-європейської асоціації гіпнотерапевтів і клінічних психологів. Увагу присутніх було приділено роз’ясненню суті методу гіпнотерапії; особливостям директивного та недирективного гіпнозу; специфіці застосування технік активації свідомості (Ж.Беккіо) у роботі психотерапевта. Обговорено провідні напрямки сучасної гіпнотерапії (англійська, американська, французька школи). Лекція викликала значну зацікавленість присутніх, вони змогли задати запитання, на які отримали вичерпну відповідь. Було значно розширено уявлення присутніх про особливості та специфіку використання гіпнотерапії в психології.