Далівці обмінялися досвідом науково-педагогічної роботи з професорами із США

Березень 16, 2021

Наталія Миколаївна Рудницька

Викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля разом з колегами із ЗВО США взяли участь у вебінарі, присвяченому проблемам наукової роботи, публікації наукових досліджень, а також андрагогіки. Організатором виступила професорка Саша Джонсон-Коулман, яка наразі працює на кафедрі ГРФП за програмою «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат програми Державного департаменту США (English Language Fellow Program)», що фінансується Відділом преси, освіти і культури Посольства США.

У заході взяли участь завідувачка кафедри германо-романської філології та перекладу доцентка Наталія Рудницька; доцентки Ольга Тараненко, Ірина Афоніна та Альона Бовт, викладач кафедри Кирило Ігошев, професорка кафедри англійської мови Прибережного університету Кароліни Беккі Чайлдс, професорка Ісі Еро-Толлівер – доцентка кафедри біології та деканка Наукової школи Хемптонського університету, професор Майкл Марш-Соловей – директор Global Studio, викладач російської мови, літератури та мовознавства Університету Річмонда, Камелія Окподу – професорка біології та деканка факультету мистецтв і наук Університету Ксав'є в Луїзіані, Брук Лопес – викладач з Техасу.

Учасники поділились своїм досвідом та порадами щодо збалансування наукової роботи і педагогічної діяльності на рівні останніх стандартів та тенденцій у галузі вищої освіти. Подальшими темами для обговорення були питання використання інформаційних технологій, різноманітних навчальних матеріалів для підвищення рівня навчання здобувачів освіти й професійного розвитку викладачів, підвищення мотивації студентів та пошук альтернативних можливостей для публікації результатів власних досліджень у закордонних рецензованих наукових виданнях.

Інформація з сайту https://snu.edu.ua/dalivtsi-obminyalysya-dosvidom-naukovo-pedagogichnoyi-roboty-z-profesoramy-iz-ssha/