Результати участі студентів кафедри в конкурсі студентських робіт за спеціальністю «Електроніка»

Липень 21, 2021

Юрій Едуардович Паеранд

21-23 квітня 2021 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» проведена підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка». На конкурс було представлено 26 наукових робіт.

Кафедра електронних апаратів представила на конкурс дві студентські наукові роботи, а саме:

1. «Іонізатор повітря на базі п’єзотрасформатора» студентки Дригіної Вікторії Едуардівни (керівник проф. Паеранд Юрій Едуардович).
  2. «Система дистанційного управління процесом поливу кімнатних рослин» студентів Заська Ігоря Володимировича та Полтавського Івана Андрійовича (керівник проф. Паеранд Юрій Едуардович).

За результатами розгляду робота Дригіной В.Е. зайняла дев’яте місце і отримала диплом в номінації «За кращу роботу зі сприяння охорони здоров’я та екологічній безпеці», а робота Заська І. В. і Полтавського І. А. – п’ятнадцяте місце і отримала диплом «За кращу роботу з охорони навколишнього середовища».

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівника і бажаємо подальших успіхів!