Відбулася Десята Всеукраїнська конференція «Електроніка та телекомунікації»

Лют. 9, 2021

Юрій Едуардович Паеранд

Десята Всеукраїнська конференція «Електроніка та телекомунікації», яка була проведена 20-21 листопада в СНУ ім. В. Даля включала в себе обговорення актуальних питань впровадження сучасних інноваційних розробок у виробництво, управління та освіту; обмін інформацією про нові науково-практичні досягнення у сфері електроніки та телекомунікації.

Організатором конференції «Електроніка та телекомунікації» є кафедра електронних апаратів факультету інформаційних технологій та електроніки Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля.

У роботі конференції прийняли участь більш ніж 60 науковців СНУ ім. В. Даля та інших закладів

Робота конференції проводилась за науковими напрямками, які були розбиті на чотири секції:

На засіданнях 4 секцій було заслухано 42 доповіді.

Визнані кращими наступні роботи:

Матеріали конференції видані у збірнику у вигляді тез доповідей:

tezis_book.jpg

За результатами конференції прийнято наступне рішення: Визнати роботу конференції корисною, яка сприяє обміну науковою і технічною інформацією в галузі електроніки та телекомунікації і має важливе регіональне значення.