Захист магістерських робіт відбувся!

Лют. 10, 2021

Юрій Едуардович Паеранд

З 20 по 22 січня 2021 року 15 магістрів за спеціальністю 171 «Електроніка» та 172 «Телекомунікації та радіотехніка» захистили свої кваліфікаційні дипломні дослідження. Голова екзаменаційної комісії, фахівець, к.т.н., завідуючий відділу розробки електропневматичних пристроїв та систем обліку ТОВ «НВП Мікротерм» Лагода Дмитро Павлович відзначив високий науковий рівень досліджень, а також практичну орієнтованість на специфіку викладання.

Роботи здобувачів вищої освіти кафедри «Електронних апаратів» мали теоретичне та практичне значення, висвітлювали актуальні питання застосування та розвитку науки, теми були пов’язані з науково- виробничою діяльністю підприємств нашої області, а саме: ПрАТ «СНВО «Імпульс», ТОВ «НВП ТЕЛСИС», ТОВ «НВП Мікротерм».Значна кількість проектів орієнтована на розробку електронних пристроїв та радіоелектронних засобів різного функціонального призначення, їх вузлів та мікроблоків з проведенням відповідних розрахунків.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки робіт. Здобувачі вищої освіти продемонстрували сформованість загальних та фахових компетентностей, набутих протягом навчання в університеті. Науково-дослідницькі роботи мають новизну і актуальність.

magistrs_defence_student.jpg magistrs_defence.jpg

Кращими роботами були визнані дипломні роботи на теми: «Дослідження принципів побудови систем безпеки, що використовують GSM канали» здобувача вищої освіти Козака А.Є.(під керівництвом доц. Іванова О.М.), «Проектування системи обробки сигналів радіолокаційної станції» здобувача вищої освіти Татаренка Д.О.( під керівництвом проф. Смолій В.М), «Система дистанційного управління процесом поливу кімнатних рослин», здобувача вищої освіти Засько І.В.( під керівництвом проф. Паеранда Ю.Е.), «Система дистанційного контролю та управління електричними пристроями житлового будинку» здобувача вищої освіти Хорхордина М.Д. ( під керівництвом проф. Паеранда Ю.Е.) які мають інноваційний характер і рекомендовані до друку .

Актуальні теми досліджень, змістовні доповіді, складні запитання та ґрунтовні відповіді показали що студенти володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Загалом, захисти робіт пройшли успішно, відповідно до графіків.